Jakie gałki do mebli wybrać?

gałka meblowa

Gałki meblowe – dla jednych nic nie znaczący dodatek, dla innych kwintesencja wykończenia mebli. Na rynku jest tak wiele różnorodnych gałek do mebli, że klienci, którzy projektują swoje meble u stolarza mają nie lada wyzwanie, by wybrać właściwy model. Jakie gałki do mebli są więc najlepsze? Jakie modele wybrać do nowoczesnych, a jakie do klasycznych mebli? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi znaleźć można poniżej.

Stylowa gałka do mebli

stylowa gałka do mebli

Mimo iż coraz więcej klientów decyduje się na proste, klasyczne uchwyty do drzwiczek meblowych, to trzeba przyznać, iż gałki meblowe kojarzą się z ponadczasowymi, niezawodnymi meblami, które doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrza. Dlatego też wielu designerów i projektantów wnętrz namawia swoich klientów, by ci wybrali właśnie takie stylowe gałki do mebli kuchennych, czy do mebli znajdujących się w salonie lub w sypialni. Dzięki nim można nie tylko odmienić wygląd samych mebli, ale również nadać wnętrzu charakterystyczny i wyjątkowy klimat. Tak jest w przypadku, gdy wybiera się gałki meblowe wykonane z mosiądzu lub imitujące stare złoto. Wyglądają one świetnie nawet przy nowoczesnych, designerskich meblach w stylowych przestrzeniach.

Nowoczesna gałka do mebli

Aktualnie największą popularnością wśród klientów cieszą się gałki kryształowe oraz metalowe. Im bardziej efektowny wzór, tym lepiej. Wiele osób decyduje się nawet na zakup prostych, klasycznych mebli ze znanych sieciówek meblowych i samodzielnie wymienia w nich uchwyty, zastępując je właśnie takimi nowoczesnymi, modnymi gałkami.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Kupno mebli